Aktualności

Nasza pracownia czeka tylko na Ciebie!

Hobbystyczne kursy rysunku i malarstwa dla dorosłych i dla dzieci!
Przygotowujemy również na studia: Architektura /a.s.p. / wzornictwo / wnętrza / grafika / krajobraz!
Uczymy Rysować i Malować! Uczymy kreatywnego myślenia wszystkich: początkujących, szalonych, pasjonatów, nieśmiałych, geniuszy, młodych, inteligentnych, zbuntowanych, innych… Tych którzy widzą inaczej i ttych którzy nie przepadają za regułami w szczególności! Niektórzy widzą w nich szaleńców, my widzimy artystów. Ludzi którzy są gotowi zmieniać przyszłość!
– Bo tylko Ci, którzy są tak szaleni, by myśleć, że zmienią świat, zmieniają go naprawdę.
czarny biały zaprasza serdecznie na Mały Rynek w Krakowie!
Nowi uczniowie pierwsze niezobowiązujące zajęcia GRATIS!

 

NAGRODA ZŁOTEGO ORŁA – NAJLEPSZA SZKOŁA ARTYSTYCZNA W CAŁEJ POLSCE!

Bardzo miło nam poinformować że CZARNY BIAŁY Najlepsza Szkoła Rysunku i Malarstwa otrzymała nagrodę ZŁOTEGO ORŁA!!!

Spośród 42 tysięcy firm i sprawdzeniu 698 tysięcy stron oraz przeanalizowaniu prawie 81 tysięcy ocen klientów zostaliśmy nagrodzeni ZŁOTYM ORŁEM KSZTAŁCENIA!

Otrzymaliśmy łączną notę w wysokości 9.8 na 10 punktów co oznacza że CZARNY BIAŁY jest najlepszą firmą w branży kształcenia wśród SZKÓŁ ARTYSTYCZNYCH W CAŁEJ POLSCE!!!

Jesteśmy zaskoczeni ale też niezmiernie cieszymy się i doceniamy że jesteście z nami na co dzień! Dziękujemy za całe Wasze wsparcie oraz za nieustającą energię naszego wspaniałego zespołu <3  Dziękujemy pięknie! 🙂

 

wręczenie stypendium 2018

W czwartkowy wieczór na Placu Szczepańskim w siedzibie Stowarzyszenia Architektów Polskich SARP Kraków odbyła się uroczystość wręczenia czwartej już edycji Stypendium  Fundacji Im. Karoliny Pacholewicz.

Obecni byli: Prezes Fundacji Mateusz Kamieński, Sekretarz Konkursu Hanka Porębska, przedstawiciel SARP Kraków; Marek Kaszyński, reprezentanci Jury oraz goście. Dopełnieniem wszystkiego był nasz CZARNY BIAŁY skład: architekt Marcin Galas, architekt Tomasz Smuga, Paulina Stachura, Kinga Kępa, Julita Kwak oraz nasza zeszłoroczna stypendystka: Magda Lewicka.

Wręczenie dyplomów zostało uświetnione przemowami! Głos zabrał Profesor Politechniki Krakowskiej dr hab. arch. Piotr Gajewski oraz Profesor Akademii Sztuk Pięknych dr hab. Dariusz Vasina.

Zwyciężczyni już od dzisiaj uczestniczyć będzie w rocznym kursie w: Czarny Biały szkoła rysunku na Małym Rynku w Krakowie! Życzymy wytrwałości w rozwijaniu swojej pasji do rysowania oraz gratulujemy zwycięstwa i odwagi w realizacji własnych marzeń!

 

zajęcia AKT!

Czarny Biały Szkoła Rysunku i Malarstwa zaprasza serdecznie na nasze zajęcia z AKTu!

Piękno ludzkiego ciała, jego proporcje i delikatność od zawsze stanowiły inspirację dla artystów. Oddanie urody modelki, zagadnienia anatomiczne, techniczne, wymagają umiejętności wnikliwej obserwacji i dlatego też mówi się, że: „Sztuka aktu to jedna z najtrudniejszych sztuk”.

Zapraszamy na nasz kurs wszystkie osoby potrzebujące teczkę na studia artystyczne jak i amatorów oraz hobbystów.

 

czarny biały i uniwersytet Jagielloński

 

W piątek w Teatrze Słowackiego odbył się wernisaż Konkursu „Maska” – All In UJ, w czasie którego ogłoszono laureatów! Głównym partnerem był Samorząd Studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie a nasza szkoła rysunku i malarstwa Czarny Biały miała zaszczyt sponsorować główną nagrodę! Spośród blisko 40 prac Jury wybrało pierwsze miejsce. Serdecznie gratulujemy zwyciężczyni za wspaniałą pracę i zapraszamy do nas na Mały Rynek po odbiór nagrody w postaci darmowego rocznego kursu malarstwa i rysunku 🙂

mamy okładkę w architektura & biznes! 

 

Zostaliśmy wyróżnieni własną okładką w ogólnopolskim czasopiśmie ARCHITEKTURA & BIZNES!! Nasz odręczny rysunek przedstawia założenie ideowe domu jednorodzinnego  projektu naszej pracowni Autograf Studio. W środku prezentacja całego projektu Spiral House! Zapraszamy serdecznie do lektury i pamiętajcie! Bez wielkich marzeń, życie jest nudne 🙂

#nevergiveup #architektura #thinkdifferent #spiralhouse #dom #szkic #okładka #cover #bazgrołytakie #rysunek #czarnybiały #szkic #art #sztuka #bigidea #kraków #małyrynek #architekt

wręczenie stypendium 2017

We wtorkowy wieczór na Placu Szczepańskim w SARP Kraków odbyła się uroczystość wręczenia trzeciej edycji Stypendiów Fundacja im. Karoliny Pacholewicz. Wręczenie dyplomów uświetniły następujące osoby: Prezes SARP Biś Lisowski, Prezes Fundacji Mateusz Kamieński, Sekretarz Konkursu Hanka Porębska, Jury w składzie: Stanislaw Denko, Marcin Brataniec, Urszula Brataniec, dobry duch przedsięwzięcia Mariusz Twardowski, oraz nasze Czarno Białe osoby: Marcin Galas, Tomasz Smuga, Gabriela Guzik i Kinga Kępa.

Laureatkami stypendium współorganizowanego z naszą Czarny Biały szkoła rysunku zostały Małgorzata Łakomiec oraz Zofia Maksymiuk. Zwyciężczynie już od dzisiaj uczestniczyć będą w rocznym darmowym kursie rysunku! Życzymy im wytrwałości w rozwijaniu swojej pasji do rysowania oraz gratulujemy zwycięstwa i odwagi w realizacji własnych marzeń.

 

Pierwsze miejsce w konkursie fotograficznym!

Najserdeczniejsze gratulacje dla naszej utalentowanej i przezdolnej uczennicy  za zajęcie 1 MIEJSCA! w XVIII edycji konkursu fotograficznego „Tatrzańska Jesień”. Wielkie uściski i wyrazy podziwu od całej ekipy Czarny Biały z Małego Rynku! 

Madzia przy okazji takie pytanie prywatne: kiedy wreszcie skończysz malować tego golasa co wisi i straszy od miesiąca u nas w pracowni?? 🙂

Gratulacje składamy również na ręce Fundacji Imienia Karoliny Pacholewicz której Madzia jest stypendystką!