Galeria

GDZIE PRACUJEMY

Nasza szkoła mieści się w samym sercu Krakowa – na Małym Rynku 2/2. We wnętrzu przepięknej zabytkowej kamienicy stworzyliśmy pracownię dostosowaną do różnorodnych zajęć, które oferujemy. Wnętrze jest przyjemne i od progu napawa artystycznym duchem! Dziewiętnastowieczne freski zdobiące ściany sal tworzą dla naszych uczniów klimat sprzyjający rozwijaniu talentów. Niepowtarzalne wnętrze i niezastąpieni ludzie! Drugiego takiego miejsca po prostu nie znajdziesz 😉

JAK PRACUJEMY

Świetna lokalizacja, przepiękne wnętrza… to wszytko plusy, ale nie mogą się równać z panującą u nas ATMOSFERĄ! Nasza Szkoła to grupa przyjaciół, którzy uczestniczą w ciekawych i przyjemnych zajęciach z wielką dawką humoru, pozytywnej i rodzinnej atmosfery, której nie znajdziesz w żadnej innej szkole!

Ze swoimi uczniami współpracujemy także po zakończeniu nauki. Wspieramy ich w czasie studiów, pomagamy stawiać pierwsze kroki w zawodzie a potem wspólnie świętujemy ich rozwój kariery architektonicznej. Jesteśmy tu z TOBĄ i dla CIEBIE!

NASZE PRACE

Twój talent to diament, który my pomożemy Ci oszlifować! Nawet, jeśli wydaje Ci się, że nie jesteś w stanie nauczyć się profesjonalnie rysować, ponieważ nigdy wcześniej nie trzymałeś ołówka w ręce lub zakładasz, że twoje prace nie są wystarczająco dobre – nie przejmuj się! Autorzy TYCH i wielu innych prac mówili NAM kiedyś dokładnie to samo;)