Nasze kursy

Uczymy Rysować i Malować! Uczymy myśleć i projektować wszystkich: początkujących, szalonych, architektów, pasjonatów, nieśmiałych, geniuszy, młodych, inteligentnych, zbuntowanych, niepokornych, innych. Tych, którzy widzą inaczej i tych, którzy nie przepadają za regułami. Niektórzy widzą w Was szaleńców, my widzimy artystów. Ludzi, którzy są gotowi zmieniać przyszłość!

Bo tylko Ci, którzy są tak szaleni, by myśleć, że zmienią świat, -zmieniają go naprawdę. Jesteśmy czarno biali i pomagamy spełniać Twoje marzenia!

Nie mamy utartych schematów szkoleniowych, prowadzimy zajęcia, dostosowane do Twoich potrzeb. Mamy indywidualne podejście do każdego z naszych uczniów i dbamy o to, by pod naszym czujnym okiem realizowali swoje marzenia.

Nie jesteśmy zwykłą szkołą rysunku i malarstwa! To miejsce gdzie uczymy nowego spojrzenia na szary, smutny świat i przedstawiamy go w naszej czarno białej wersji 🙂 Uczymy projektować, myśleć i żyć tym, co kochasz! Pasje i talenty, które pomagamy Ci rozwijać niezależnie od tego czy jesteś w gimnazjum, liceum, w trakcie studiów czy po nich, pozostaną razem z Tobą na całe życie.

 • Zapraszamy wszystkich! Nie ma granic wieku, przyjmujemy od lat 10 do 100! Gimnazjum, liceum, studenci, osoby dorosłe oraz osoby bardziej niż dorosłe 🙂
 • Zapraszamy wszystkich! A w szczególności tych którzy chcą się uczyć hobbystycznie I tych którzy w życiu nie trzymali ołówka w ręce 🙂
 • Zapraszamy wszystkich! Przygotujemy Cie na dowolnie wybraną uczelnie wyższą! architektura, A.S.P., krajobraz, wnętrza, wzornictwo, design, malarstwo, grafika
 • Zapraszamy wszystkich! Przygotowujemy na uczelnie w Krakowie, Warszawie, Gliwicach, oraz na uczelnie zagraniczne w Londynie, Hiszpanii, Niemczech, Holandii, Turynie

Czekamy na Ciebie na Małym Rynku w Krakowie, aby otworzyć drzwi do wymarzonej przyszłości lub po prostu by dobrze się bawić, poszerzać horyzonty i rozwijać swoją pasję!

Nasi uczniowie zajmują systematycznie pierwsze miejsca na listach rankingowych uczelni wyższych, czym chwalimy się w corocznych zestawieniach i co dowodzi, że wykonujemy nasze zadanie naprawdę dobrze!

Przyjdź do nas na pierwsze zupełnie darmowe i niezobowiązujące zajęcia i przekonaj się, że jesteśmy najlepszą szkołą na spełnianie twoich marzeń!

Zajęcia prowadzone są przez profesjonalistów! Marcin Galas i Tomasz Smuga tworzą zespół zawodowych i czynnie działających architektów z pracowni WWW.AUTOGRAF-STUDIO.PL oraz nauczycieli akademickich Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej z dziesiątkami naukowych publikacji i serią międzynarodowych konferencji na koncie! Ich 15 letnie doświadczenie w pracy jako opiekunowie dydaktyczni w Katedrze Kompozycji Architektonicznej Krakowskiego Wydziału Architektury, pozwala na rzetelne przygotowanie uczniów do spełnienia warunków egzaminacyjnych wyznaczonych przez uczelnie wyższe.

Na małym rynku Twoje marzenia zmienimy w Twoją przyszłość! Prowadzimy również zajęcia dodatkowe z Historii Sztuki, kursy Fotografii, oraz liczne Korepetycje dla studentów architektury! Lekcje rysunku i malarstwa są dodatkowo wzbogacone przez darmowe wykłady, konsultacje i korekty! Ponadto organizujemy różne konkursy, plenery, dodatkowe i darmowe godziny zajęć oraz stypendia!

Najzdolniejsi z wychowanków czarny biały mają możliwość późniejszej współpracy, stażu a nawet zatrudnienia w autorskim biurze architektonicznym autograf studio w Krakowie. Współpracujemy ze swoimi studentami w licznych międzynarodowych i krajowych konkursach architektonicznych i uczymy stawiać pierwsze kroki w zawodzie architekta!

Nasze kursy:

Rysunek – Kurs przygotowujący na studia: Architektura, Architektura krajobrazu, Wzornictwo przemysłowe, Design, Akademia sztuk pięknych, dowolne studia artystyczne w Polsce i za granicą. Kurs skierowany również dla amatorów.
Malarstwo –  Kurs przygotowujący na studia: Wzornictwo przemysłowe, Design, Akademia sztuk pięknych, dowolne studia artystyczne w Polsce i za granicą. Kurs skierowany również dla amatorów.
Eko kreatywni – Warsztaty upcyklingowe Jeśli dbasz o środowisko oraz chciałbyś poznać techniki kreatywnego przetwarzania odpadów, to na tych zajęciach poszerzysz swoją wiedzę o to, czym jest upcykling, czyli reatywne przetworzenie. A może chcesz by twoje dziecko wyrosło na świadomego twórcę? Zapraszamy wszystkich chętnych, bez limitów wiekowych.
Kurs technik graficznych – Rysunek to nie tylko ołówek i brystol! Kreatywne zajęcia rysunkowe wychodzące poza tradycyjny ołówek. Używamy pędzla, węgla… i wszystko co wpadnie nam w rękę. Można też zaznajomić się też z podstawowymi technikami graficznymi, takimi jak monotypia czy linoryt.
Kurs rzeźby Kurs rzeźby przygotowawczy na ASP oraz hobbystyczny. Zajęcia zawierające elementy podstaw klasycznych ale przede wszystkim współczesnej formy kreacji wykorzystującej różnorodne materiały. Zajęcia rozwijają kreatywne myślenie, koncentrując się na interpretacji zadanych tematów oraz dobieraniu do nich odpowiednich technik.
AKT – rysunek Zajęcia rysunkowe ze studium aktu dla przygotowujące na studia artystyczne oraz wszystkich, którzy chcą nauczyć się podstaw anatomicznego rysowania postaci.

Dlaczego nazywamy się Najlepszą Szkołą Rysunku i Malarstwa?

6 argumentów, których nie posiada nikt inny!

 1. Jedyni mamy takie dobre wyniki na egzaminach!
  Rezultaty i statystyki cyklicznie publikowane od lat weryfikują wysoki poziom w naszej szkole.
 2. Najlepsza kadra uczących!
  Jesteśmy jedyną szkołą gdzie zajęcia prowadzone są przez długoletnich pracowników naukowych Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej, czynnych architektów prowadzących własną pracownię architektoniczną WWW.AUTOGRAF-STUDIO.PL
 3. Darmowe wykłady i zajęcia!
  Uzupełnienie zajęć stanowi cykl wykładów poszerzających wiedzę oraz darmowe zajęcia dla naszych uczniów jak i możliwość ubiegania się o Stypendium Szkoły
 4. Połączenie teorii z praktyką!
  Jako jedyni oferujemy możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego (praktyki, stażu lub zatrudnienia) w naszym biurze architektonicznym AUTOGRAF-STUDIO.PL
 5. Najlepsza lokalizacja w Krakowie!
  Mały Rynek -Serce Starego Miasta. Historyczne, XVI wieczne wnętrza naszej pracowni tworzą idealny klimat do kreatywnej nauki.
 6. Jakość / cena
  Najniższa cena, Najwyższa jakość, Najlepsza szkoła 🙂
  Miesiąc zajęć już od 199 zł w tym: darmowe godziny, wykłady, zajęcia, konsultacje…
  Na tle konkurencji jesteśmy Bezkonkurencyjni!
  Zapraszamy serdecznie na Mały Rynek w Krakowie!
  Odwiedź nas! Pierwsze zajęcia za darmo!