Plan zajęć

Na nasz kurs zapraszamy serdecznie WSZYSTKICH którzy chcą uczyć się rysunku lub malarstwa!

Profesjonalnie, dla przyjemności lub hobbystycznie… z ciekawości perspektywy, świata, światła czy cienia. Dla poszerzenia horyzontów i dla własnej satysfakcji. Mile widziani są wszyscy – od amatorów, gimnazjalistów aż po studentów czy osoby dorosłe! Nauczymy każdego 🙂

Przygotowujemy uczniów również do egzaminów z predyspozycji architektonicznych oraz uzdolnień plastycznych. Nasza szkoła opracowała kurs rysunku pod kątem wymagań stawianych na egzaminie wstępnym na Wydziałach Architektury i Urbanistyki oraz Architektury Krajobrazu Politechniki Krakowskiej, jak również na Wydziałach Projektowania Wnętrz, Wydziale Wzornictwa Przemysłowego, Akademii Sztuk Pięknych, Studiach Artystycznych w Polsce i za granicą. Nasi uczniowie zdają egzaminy przede wszystkim w Krakowie, ale również z powodzeniem radzą sobie podczas egzaminów w innych miastach, np. Gliwicach, Rzeszowie, Lublinie…

Kurs rysowania w naszej szkole oparty jest na programie dopasowanym do potrzeb i wymagań egzaminu wstępnego, dlatego też:

  • Na naszych kursach niezmiernie miło witamy osoby, które nie miały wcześniej styczności z ołówkiem – zaczynają więc przygodę , jaką jest nauka rysunku architektonicznego lub hobbystycznego czy też malarstwa. Niejednokrotnie zdarza się, że myśli o architekturze pojawiają się już w Gimnazjum, a wtedy wszystkim zainteresowanym pomagamy nieśpiesznie rozwijać tę pasję.
  • Nasze zajęcia przeznaczone są także dla uczniów, którzy przenoszą się z innych kursów czy szkół.
  • Do naszej szkoły zapraszamy studentów studiów niestacjonarnych (Wydziału Architektury PK), którym poprzez indywidualne podejście pomagamy odkrywać ich dobre strony i eliminować błędy, by w kolejnym roku cieszyć się wspólnie pomyślnie zdanym egzaminem.
ZAJĘCIA odbywają się od początku września do końca czerwca
Kursom przysługuje prawo do 12 godzin gratis w miesiącu!

Plan zajęć:

Środa
14.00 – 15.00 rysunek / malarstwo -zajęcia darmowe!
15.00 – 18.00 RYSUNEK / MALARSTWO
Czwartek
14.00 – 15.00 rysunek / malarstwo -zajęcia darmowe!
15.00 – 18.00 rysunek / malarstwo
piątek
14.00 – 15.00 rysunek / malarstwo -zajęcia darmowe!
15.00 – 18.00 rysunek / malarstwo
sobota
8.30 – 10.00 historia sztuki
10.00  –  13.00 rysunek / malarstwo -grupa 1
10.00  –  13.00 AKT
13.00 – 16.00 rysunek / malarstwo -grupa 2