Zajęcia Darmowe

BEZPŁATNE GODZINY!

Najlepsza szkoła w najlepszej cenie! Zależy nam przede wszystkim na Was, dlatego organizujemy aż 12 godzin zupełnie darmowych zajęć każdego miesiąca (odnawialnych co miesiąc), z których możesz skorzystać w dogodnych dla Ciebie terminach!

BEZPŁATNE PIERWSZE ZAJĘCIA!

Ponadto zapraszamy na pierwsze bezpłatne i zupełnie niezobowiązujące zajęcia! Przyjdź i sam sprawdź, dlaczego to właśnie my – Czarny Biały jesteśmy najlepszą szkołą rysunku 😉

STYPENDIUM KAROLINY PACHOLEWICZ!

Architektura to nasza pasja i nasze życie, którym jako czynni architekci i opiekunowie dydaktyczni chcemy się dzielić z naszymi uczniami. W 2014 roku w wyniku tragicznego wypadku odeszła od nas dr arch. Karolina Pacholewicz – aktywna działaczka krakowskiego oddziałku Stowarzyszenia Architektów Polskich, wieloletni dydaktyk Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej, ale przede wszystkim nasza serdeczna przyjaciółka.

Z inicjatywy rodziny i przyjaciół Karoliny, którzy chcą kontynuować Jej tak gwałtownie przerwaną pracę na rzecz edukacji architektonicznej i wychowania młodego pokolenia przyszłych architektów, powołana została Fundacja Jej imienia, w której promowanie postanowiliśmy się aktywnie włączyć. W związku z tym nasza szkoła Czarny Biały wraz z Fundacją im. Karoliny Pacholewicz postanowiła przeprowadzać konkurs o stypendium dla kandydatów na studia architektoniczne! Laureaci stypendium będą mogli nieodpłatnie uczestniczyć w rocznym kursie rysunku przygotowując się do egzaminu wstępnego na architekturę lub po prostu rozwijając swoje artystyczne pasje. W ramach konkursu przyznajemy jedno stypendium dla uczniów szkół gimnazjalnych i jedno dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz ich absolwentów, którzy nie ukończyli jeszcze 21 lat.

Laureaci poprzedniej edycji już odnoszą liczne sukcesy! Paweł, chociaż jest dopiero uczniem gimnazjum cieszy się wieloma wystawami swoich prac, a Paulina Stachura zdobyła trzecią nagrodę na Międzynarodowych Targach Poznańskich w konkursie na szkice architektoniczne! W dodatku od 2016 roku cieszy się mianem studentki Architektury Politechniki Krakowskiej. Paulina jest przykładem na to, że naprawdę pomagamy spełniać marzenia!

BEZPŁATNE WYKŁADY!

Zupełnie bezpłatne wykłady z projektowania oraz podstaw architektury współczesnej prowadzone przez pracowników naukowych Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej uzupełniają i urozmaicają zajęcia rysunku.

DARMOWE KONSULTACJE TECZEK ORAZ PRAC!

Przyjdź do nas na darmowe konsultacje teczki i rysunków wykonanych w innych szkołach.

BEZPŁATNE KONSULTACJE!

W ramach zajęć przewidziane są konsultacje z profesjonalistami! Pomagamy przy składaniu teczek prac wykonanych zarówno w naszej szkole jak i w innych szkołach rysunku abyś z powodzeniem dostał się na wymarzone, artystyczne studia! Teczki prac naszych uczniów są najwyżej oceniane i zajmują pierwsze miejsca na listach rankingowych! To nie przechwalanie się. To fakty! W czasie studiów również możecie na nas liczyć! Absolwenci Czarny Biały mogą śmiało korzystać z naszych konsultacji i pomocy przez cały okres trwania studiów!