Kursy rysunku
i malarstwa
Kraków

Pozwól nam pomóc spełnić Twoje marzenie o zdaniu egzaminu na Architekturę bądź ASP i dołącz do naszej Czarno Białej rodziny!

Nasze kursy rysunku i malarstwa

Uczymy Rysować i Malować! Uczymy myśleć i projektować wszystkich: początkujących, szalonych, architektów, pasjonatów, nieśmiałych, geniuszy, młodych, inteligentnych, zbuntowanych, niepokornych, innych. Tych, którzy widzą inaczej i tych, którzy nie przepadają za regułami. Niektórzy widzą w Was szaleńców, my widzimy artystów. Ludzi, którzy są gotowi zmieniać przyszłość!

Bo tylko Ci, którzy są tak szaleni, by myśleć, że zmienią świat – zmieniają go naprawdę. Jesteśmy Czarno Biali i pomagamy spełniać Twoje marzenia!

Nie mamy utartych schematów szkoleniowych, prowadzimy zajęcia, dostosowane do Twoich potrzeb. Mamy indywidualne podejście do każdego z naszych uczniów i dbamy o to, by pod naszym czujnym okiem realizowali swoje marzenia.

Nie jesteśmy zwykłą szkołą rysunku i malarstwa! To miejsce gdzie uczymy nowego spojrzenia na szary, smutny świat i przedstawiamy go w naszej Czarno Białej wersji. Uczymy projektować, myśleć i żyć tym, co kochasz! Pasje i talenty, które pomagamy Ci rozwijać niezależnie od tego czy jesteś w gimnazjum, liceum, w trakcie studiów czy po nich, pozostaną razem z Tobą na całe życie.

RYSUNEK

Kurs przygotowujący na studia: Architektura, Architektura krajobrazu, Wzornictwo przemysłowe, Wnętrza, dowolne studia artystyczne w Polsce i za granicą. Kurs skierowany również do amatorów.

MALARSTWO

Kurs przygotowujący na studia: Wzornictwo przemysłowe, Grafika, Design, Malarstwo, Wnętrza, Konserwacja, dowolne studia artystyczne w Polsce i za granicą. Kurs skierowany również do amatorów.

Kursy rysunku i malarstwa dla dorosłych i dzieci w Krakowie!

  • Nie ma granicy wieku, przyjmujemy od lat 5 do 105! Szkoła podstawowa, liceum, studenci, osoby dorosłe oraz osoby bardziej niż dorosłe!
  • Zapraszamy tych, którzy chcą się uczyć hobbystycznie, tych którzy w życiu nie trzymali ołówka w ręce.
  • Przygotujemy Cię na dowolnie wybraną uczelnie wyższą! Architektura, ASP, Krajobraz, Wnętrza, Wzornictwo, Design, Malarstwo, Grafika…
  • Przygotowujemy na uczelnie w Krakowie, Warszawie, Gliwicach, oraz na uczelnie zagraniczne w Londynie, Hiszpanii, Niemczech, Holandii, we Włoszech…

Czekamy na Ciebie na Małym Rynku w Krakowie, aby otworzyć drzwi do wymarzonej przyszłości lub po prostu by dobrze się bawić, poszerzać horyzonty i rozwijać swoją pasję! Nasi uczniowie zajmują systematycznie pierwsze miejsca na listach rankingowych uczelni wyższych, czym chwalimy się w corocznych zestawieniach i co dowodzi, że wykonujemy nasze zadanie naprawdę dobrze!

Przyjdź do nas na pierwsze zupełnie darmowe i niezobowiązujące zajęcia i przekonaj się, że jesteśmy najlepszą szkołą na spełnianie Twoich marzeń!