Wyniki Egzaminów


EGZAMIN 2023

W tym roku wszyscy nasi uczniowi zdali egzamin wstępny na Architekturę Politechniki Krakowskiej! Dodatkowo średnia naszych ocen przewyższała średnią ogółu zdających aż o 0,5! Gratulujemy przyszłym studentom tego kierunku!
Wszyscy nasi kandydaci na inżynierię wzornictwa przemysłowego również zameldowali się na listach przyjętych!

Nasi uczniowie startujący na wydział Wnętrz Krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych pomyślnie przeszli rekrutację. Gratulujemy Julii Stali miejsca w pierwszej dziesiątce! Dodatkowo mamy swoich przedstawicieli również na Grafice ASP!

Chcielibyśmy pogratulować także Lenie Pater zgarnięcia wszystkich przez nią planowanych miejsc na wydziałach Architektury w Polsce: Kraków, Wrocław, Gdańsk oraz za granicą- Chiny!

EGZAMIN 2022

W tym roku możemy się poszczycić świetnymi wynikami w rekrutacji zarówno na Politechnikę Krakowską jak i Krakowską Akademię Sztuk Pięknych! 

Katarzyna Gubała uzyskała imponujący wynik z egzaminów wstępnych i zameldowała się jako pierwsza na liście przyjętych na Wydział Architektury Wnętrz Krakowskiej ASP!

W pierwszej dziesiątce osób przyjętych na kierunek Architektura na PK znalazła się Jagoda Gołdasz. Gratulujemy również pozostałym przyszłym studentom tego kierunku, a także inżynierii wzornictwa przemysłowego którzy przygotowywali się pod naszymi skrzydłami!

Nasza podopieczna Agata Kęcik dostała się do prestiżowej, prywatnej szkoły mody i projektowania Istituto Marangoni we Włoszech, na kierunek Fashion design & accessories.

EGZAMIN 2021

Nasi Kochani Uczniowie! Serdeczne gratulacje i wielkie podziękowanie za ciężką pracę i przygotowania do egzaminów na Wydział Architektury. Grubo ponad połowa z Was otrzymała na egzaminie oceny 6.0! 5.0! i 4.5! Lepszego wyniku nie mogliśmy sobie wszyscy wymarzyć!
Cudowna robota i najlepszy rezultat! Dziękujemy Wam pięknie za cały rok wspólnej przygody i gratulujemy fantastycznych wyników!

Chcielibyśmy również pogratulować kandydatom którzy dostali się na kierunki artystyczne zarówno Akademii Sztuk Pięknych jak i Uniwersytetu Pedagogicznego, w szczególności: Klaudii Drabczyk (architektura wnętrz, ASP Kraków) i Małgorzacie Śmigielskiej (grafika, ASP Kraków)! Oprócz tego gratulujemy nowej studentce Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej- Oldze Bronowskiej oraz kosmicznego wyniku egzaminu na Inżynierię Wzornictwa Przemysłowego na PK- Joannie Proszek!

EGZAMIN 2020

Wielkie podziękowanie dla Wszystkich naszych Czarno Białych uczniów! Wszystkie nasze portfolia zostały ocenione pozytywnie a ponad połowa otrzymała oceny 6.0 i 5.0 z egzaminu wstępnego na Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej!
Świetna robota i fantastyczny wynik! Serdeczne gratulacje za cały rok pracy! 

Gratulujemy także Katarzynie Kłęk dostania się na malarstwo krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych!

EGZAMIN 2019

Gratulujemy wszystkim naszym uczniom! Tegoroczny egzamin na wydział architektury Politechniki Krakowskiej wypadł rewelacyjnie! Ponad 10 ocen to oceny 4.0 i 4.5.

Gratulujemy także naszym uczniom którzy dostali się na krakowską ASP: Wojciech Kamieński (grafika), Urszula Misiołek (architektura wnętrz)- trzymamy kciuki za dalsze sukcesy!

EGZAMIN 2018

Gratulujemy wszystkim naszym uczniom!
Tegoroczne oceny przełożyły się na świetne wyniki punktowe naszych podopiecznych:
Karolina Krasny – 213,666 punktów!
Eliza Sałapat – 201 punktów!

Nasi kandydaci zasilili także szeregi studentów grafiki oraz konserwacji wnętrz na krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych, a także architektury wnętrz na łódzkiej ASP.

EGZAMIN 2017

Składamy gratulacje wszystkim uczniom CZARNY BIAŁY najlepszej szkoły rysunku i informujemy, że nasi uczniowie uzyskali na egzaminie wstępnym na Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej zawrotną ilość ocen 5,0! 4,5! oraz 4,0! – ponad 30! Bijemy rekord za rekordem!
Gratulujemy wszystkim naszym uczniom, a w szczególności:
Magdalena Mieszczak z niesamowitym wynikiem 224,33 punktów!
Klaudia Krzyżanowska z niesamowitym wynikiem 219,33 punktów!
Życzymy miłych studiów na Wydziale Architektury PK!

EGZAMIN 2016

Gratulacje! Świętujemy wyjątkowy rok! Wszyscy, ale to absolutnie wszyscy uczniowie CZARNY BIAŁY zdali egzamin na 100%!!! Cała grupa z małego rynku przystąpiła do egzaminu wstępnego i pozytywnie przeszli go wszyscy!
Dodatkowo szczególne gratulacje dla Szymona Rejka za świetne miejsce na egzaminie wstępnym na Akademię Sztuk Pięknych w Krakowie! Wyrazy uznania za zdane egzaminy na architekturę i grafikę ASP jednocześnie!

EGZAMIN 2015

Gratulujemy! Nasza uczennica Joanna Rudzińska zdobyła pierwsze miejsce na egzaminie wstępnym na Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej! Z absolutnie rekordowym wynikiem aż 246,75 punktów!!!
Dodatkowo nasi uczniowie uzyskali zawrotną ilość ocen 5,0! 4,5! Oraz 4,0! – ponad 20!

EGZAMIN 2014

Gratulujemy wszystkim naszym uczniom a w szczególności! Vigen Yeremyan zdobył pierwsze miejsce na egzaminie wstępnym Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej MCK!
Dodatkowo dwójka uczniów Czarno Białych została wyróżniona ocenami 5,5 i 5,5!
To nie koniec! Ocen 5,0 zdobyliśmy aż 8. a ocen 4,5 – 11!
Uwaga! Ponad połowa pierwszej dwudziestki to uczniowie Czarny Biały najlepszej szkoły rysunku w Krakowie! :))

EGZAMIN 2013

Gratulujemy wszystkim naszym uczniom! Tegoroczny egzamin na Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej wypadł rewelacyjnie! Aż 10 ocen 5,0 i aż 10 ocen 4,5!
Oficjalna lista rankingowa najlepszej piątki z Czarno Białych wraz z punktacją:
Bukowska Antonina – (oceny 5,0 i 5,0) i oszałamiającą suma 249 punktów!
Chowan Dorota – (oceny 5,0 i 5,0) 232 punktów!
Dziadek Jan – (oceny 4,5 i 5,0) 223 punktów
Eckes Anna – (oceny 4,5 i 5,0) 218 punktów
Barbach Ewelina – (oceny 5,0 i 4,0) 217 punktów
W sumie pięcioro naszych uczniów ze średnią powyżej 200 punktów!

EGZAMIN 2012

Gratulacje! Nasza uczennica Żurek Diana zdobyła pierwsze miejsce na egzaminie wstępnym na Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej z niesamowitym wynikiem 229,33 punktów!
Dodatkowo w pierwszej dziesiątce nasi uczniowie:
Natorski Michał – (oceny 5,0 i 5,0) 225,666 punktów!
Oleksy Piotr – (oceny 4,5 i 5,0) 224,666 punktów
Szostak Bartosz – (oceny 5,0 i 5,0) 220,666 punktów
Jurek Katarzyna – (oceny 5,0 i 4,5) 203,333 punktów
Szczególne wyrazy uznania za noty 5,0 i 5.0 dla Michała Natorskiego i Bartosza Szostaka – podwójne pierwsze miejsce na liście wszystkich zdających po egzaminie z rysunku
Dodatkowo! Pierwsze miejsce! Na wydział wzornictwa dla Olgi Dziedzic! Wyrazy uznania za zdany egzamin na architekturę i wzornictwo jednocześnie!

EGZAMIN 2011

Składamy gratulacje wszystkim! A w szczególności Paulinie Frydrych!
Pierwsze miejsce na liście rankingowej uczelni na Wydziale Architektury I Urbanistyki w Krakowie. Informujemy również, że w pierwszej dziesiątce znalazło się dodatkowo troje naszych uczniów.